Harta Kogudus Usumaailm  Harta pood                       

 

Iisrael
Maailm
Huvitavad inimesed
Taevamuusika
Taevamanna
Õpituba
Arhiiv
Kontakt
Koju
In English

Õpitoas täna:
Rick Joyner - Kõrgeim kutsumine

KOJU » MAAILMUlf ja Birgitta Ekman lahkuvad Livets Ordist (Rootsi Elu Sõnast) ja hakkavad katoliiklasteks

Elu Sõna rajajad – Ulf ja Birgitta Ekman – on otsustanud hakata katoliiklasteks ja liituda katoliku kirikuga. Seda, et nad lahkuvad Elu Sõnast, kirjeldavad nad ise kui “mõeldamatut mõtet”. Aga just sedasi asjad lähevadki. Nad räägivad käesolevas eksklusiivses intervjuus ajalehele “Världen idag” sellest ühtaegu pikast kui ka raskest protsessist, kuidas nende vaated katoliiklastele ja katoliku kiriku õpetusele on muutunud ja tugevast tõmbest katoliku kiriku poole. // loe edasi »


Uus paavst toob ajaloolise muutuse

13. märtsil sai kardinal Bergogliost rohkem kui tuhande aasta jooksul esimene mitte-Euroopa päritolu paavst, kui ta valiti asendama lahkuvat paavsti Benedictus XVI, kes astus tagasi 28. veebruaril. 76-aastane Bergoglio, kes on nüüd endale võtnud alandliku katoliku munga püha Assisi Franciscuse järgi nime paavst Franciscus I, pühitseti 19. märtsil Vatikanis ametisse. // loe edasi »


Elumärgid. Seitse lõpuaja palve- ja ülistusliikumisele iseloomulikku joont
Mike Bickle

See kiiresti kasvav ülemaailmne palve- ja ülistusliikumine, mille tunnistajaks me tänapäeval ole-me, on lõpuaja kohta käivate piibellike prohvetee-ringute täitumise algus. Mitte keegi ei tea päeva või tundi, millal Jeesus tagasi tuleb, aga me teame, et see sünnib vastusena sellele, et kogudus – Ta pruut – palub Tal tulla (vaata Ilm 22:17). Kuigi Piibel on täis seda lõpuaja palve- ja ülistusliikumist määratlevaid iseloomulikke jooni, tahan ma keskenduda seitsmele, mida ma usun eriti olulised olevat. // loe edasi »


2011
Rick Joyner

Igal aastal me otsime uusaasta-konverentsil Isanda käest juhtnööre eelolevaks aastaks. Järgnevalt mõned üldised sõnad, mis mulle anti tulevaks aastaks. // loe edasi »


Kas saab üheagselt olla nii homoseksuaal kui ka kristlane?
J. Lee Grady

Karismaatilise pastori Jim Swilley avaldus, et ta on homoseksuaalne, avas ukse kavalale pettusele. Ära usu seda. // loe edasi »


Rick Joyneri prohvetlik pilguheit ärkamisele Lakelandis Floridas

Alates aprilli lõpust on Rick Joyner avaldanud seitse eribülletääni, mis kõik käsitlevad Lakelandist alguse saanud ja nüüdseks üle terve maailma levinud Jumala liikumist. Kuna materjal on nii mahukas, siis oleme selle vorminud üheks artikliks, tuues ära vaid kõige olulisema, mis võiks ka lugejat Eestimaal huvitada. Need bülletäänid on täies mahus loetavad teenistuse MorningStar koduleheküljel www.morningstarministries.org. // loe edasi »


Ebaharilik saadik
Valerie G. Lowe

Alles mõni aasta tagasi rajas noor Nigeeriast pärit immigrant endises Nõukogude liidu vabariigis Ukrainas koguduse. Tänaseks on Sunday Adelaja Embassy of God kogudus suurim kogudus Euroopas. // loe edasi »


Meid motiveerib Aafrika
Rolland & Heidi Baker

Natuke üle nelja aasta tagasi lendasime Nairoobisse juhtide konverentsile oma väikese lennukiga koos Heidi ja Surpresa Sitholega, kes on Mosambiigi teenistuse juht. Teel tagasi peatusime ühes kauges Mosambiigi põhjaprovintsis Cabo Delgado Pembas ja üritasime esimest korda teenida inimesi, keda peeti kättesaamatuteks. // loe edasi »


Noored Venemaal
Galja Koval

Noored missiooniga Venemaa (Youth With A Mission Russia - YWAM) on pühendunud sellele, et jõuda 140 miljoni inimeseni Venemaal, kuulutades neile Jeesuse Kristuse elumuutvat sõnumit. Jeesus andis oma jüngritele suure misjonikäsu: “Minge tehke jüngriteks jõik rahvad.” See käsk on Noored missiooniga organisatsioonile teejuhiks. Venemaal on neil ees suur tööpõld. // loe edasi »


Kogunenud Tema aujärje ümber
Joel Kilpatrick

Mike Bickle’i Kansas City’s asuv Rahvusvaheline Palvekoda peab 24 tundi ööpäevas koosolekuid, milles on ühendatud jõuline ülistus ja prohvetlik palve. Bickle ütleb, et kui piisaval hulgal inimesi rakendaksid selle mudeli ellu, muutuks selle tagajärjel terve meie planeedi vaimne kliima // loe edasi »


Noortel on Hing Sees
Maria Wilder

Tuleb aeg, kui tõelised ülistajad ülistavad Isa vaimus ja tões.
See aeg on nüüd käes.
Ja need on ülistajad, keda Isa otsib. Sest Jumal on vaim ja need, kes ülistavad Teda, peavad ülistama tões ja vaimus. Joh 4:23-24 // loe edasi »


Sõnum 2007. aastaks
Rick Joyner

Sellel eelseisval aastal annab Isand oma rahvale taas armu kinni pidada uue aasta lubadustest. Paljud kogesid sel aastal läbimurdeid ja hakkasid mõnedes valdkondades pärast aastaid kestnud lüüasaamist maitsma tõelist võitu. Paljud ei võtnud seda Isanda armu omaks, aga see kestab ka veel 2007. aastal. // loe edasi »


Da Vinci kood ja Juudase evangeelium
Rick Joyner

Da Vinci kood on tähtis raamat ja me peame sellest aru saama. See raamat võib olla ju suurepäraselt kirja pandud triller, kuid mis puutub ajaloolisse täpsusse, siis on raske ette kujutada mõnda muud, milles kirja pandud faktid oleks nii pahupidi pööratud kui selles. See võib olla kaasakiskuv kirjandusteos, kuid paljud suhtuvad sellesse raamatusse liigagi tõsiselt – see on aga meie aja märk, millest me peame samuti aru saama. // loe edasi »


100 aastat Azusa tänava ärkamisest

2006. aasta aprillis möödub 100 aastat Azusa tänava ärkamisest. Üle kogu maailma tulevad usklikud jälle Los Angelesse kokku, et otsida Jumalat ja tähistada 100 aasta möödumist Azusa tänaval toimunud ärkamisest. "Usumaailm" avaldab selle sündmuse puhul väikse ülevaate saja aasta tagustest sündmustest. // loe edasi »


Mis sünnib aastal 2006 ja pärast seda
James Goll

“Aga kui tema, tõe Vaim, tuleb, siis ta juhatab teid kõigesse tõesse, sest tema ei räägi iseenesest, vaid mida ta kuuleb, seda ta räägib ja tulevasi asju ta kuulutab teile. Tema austab mind, sest minu omast ta võtab ja kuulutab teile. Kõik, mis Isal on, see on minu päralt; sellepärast ma ütlesin, et ta võtab minu omast ja kuulutab teile.” – Johannese 16:13–15

Seda kirjakohta silmas pidades tooksin ära mõned asjad, mida ma kogen Püha Vaimu rääkivat, mis puudutavad 2006. aastat ja aega pärast seda. // loe edasi »


Tõeline pühamees
Rick Joyner

Paavst Johannes Pauluse II surm on tähtis sündmus, sest me kõik oleme kaotanud ühe meie aja kõige silmapaistvama juhi. Ma ei ole paavstluse pooldaja ega arva, et ühtki inimest maa peal peaks kutsuma "kirikupeaks", mis on üksnes Kristusele õigusega kuuluv koht. Ent ma ei kahtle, et Johannes Paulus II oli jumalamees, kelle eest kõik kristlased peaksid tänulikud olema ja keda õigustatult taga leinama. // loe edasi »


Toimetaja Külli Kuusk


Pärast kaheksa-aastast vaheaega oleme jõudnud uuesti alguspunkti ja alustame peaaegu puhta lehena – uues kuues, tugeva ja sihikindlana pressides edasi selle visiooni poole, mis Jumal eelmise sajandi kaheksakümnendatel aastatel jumalameestele südamesse pani. Tegijad võivad küll olla vahetunud, kuid Jumal pole tagasi võtnud oma kutsumisi ja valikuid. // loe edasi »


"Tundke ometi, et Issand kohtleb imeliselt oma vaga, Issand kuuleb, kui ma hüüan ta poole! " - L 4:4


Charismata Ministries
COPYRIGHT 2006 ©
Informatsiooni sellel leheküljel tohib kasutada ainult isiklikuks tarbeks.
Kõik muu kasutus/paljundamine võib toimuda ainult "Usumaailma" kirjalikul loal.