Harta Kogudus Usumaailm  Harta pood                       

 

Iisrael
Maailm
Huvitavad inimesed
Taevamuusika
Taevamanna
Õpituba
Arhiiv
Kontakt
Koju
In English

Õpitoas täna:
Rick Joyner - Kõrgeim kutsumine

KOJU » KONTAKT"Usumaailma" ajakiri on teenistuse Charismata Ministries üks projekte. Seda teenistust toetades aitate kaasa Charismata Ministries tegevusele, milleks on kristlik levikeskus ja Kristuse koguduse teenistus.

Kristlik levikeskus on eelkõige evangeeliumi levitamise tööriist, olgu see siis kirjasõna, muusika, massikommunikatsioonivahendite või muu sellise kaudu. Aga see on ka tihedalt seotud teenistuse teise põhisuunaga, milleks on teenistus Kristuse koguduse heaks, aidates tal täita Jumala plaani erinevate rahvaste seas, varustades teda selleks vajaminevate vahenditega – olgu selleks siis igasugune õpetuslik materjal kas kirjanduse, ajakirjanduse või muu sellise näol; materiaalsed, tehnilised, rahalised ja muud vahendid.

Kui Teil on küsimusi, ettepanekuid – head sõna või julgustust – või kui soovite meie tööd finantsiliselt toeatada, võtke meiega ühendust järgnevatel aadressidel:


CHARISMATA MINISTRIES
Hiie 3, Tallinn 12013, Eesti
Telefon/faks: 6 006 443
e-post:

Toeta "Usumaailma" tööd:
Tallinna 'Harta' Kristlik Kogudus
Sampo pank konto nr 333805880008

Külli Kuusk, toimetaja
e-post:

Toimetaja Külli Kuusk


Pärast kaheksa-aastast vaheaega oleme jõudnud uuesti alguspunkti ja alustame peaaegu puhta lehena – uues kuues, tugeva ja sihikindlana pressides edasi selle visiooni poole, mis Jumal eelmise sajandi kaheksakümnendatel aastatel jumalameestele südamesse pani. Tegijad võivad küll olla vahetunud, kuid Jumal pole tagasi võtnud oma kutsumisi ja valikuid. // loe edasi »


"Tundke ometi, et Issand kohtleb imeliselt oma vaga, Issand kuuleb, kui ma hüüan ta poole! " - L 4:4


Charismata Ministries
COPYRIGHT 2006 ©
Informatsiooni sellel leheküljel tohib kasutada ainult isiklikuks tarbeks.
Kõik muu kasutus/paljundamine võib toimuda ainult "Usumaailma" kirjalikul loal.