Harta Kogudus Usumaailm  Harta pood                       

 

Iisrael
Maailm
Huvitavad inimesed
Taevamuusika
Taevamanna
Õpituba
Arhiiv
Kontakt
Koju
In English

Õpitoas täna:
Rick Joyner - Kõrgeim kutsumine

KOJU » TAEVAMUUSIKAPea peale pööratud rokkstaar
Chad Bonham

Brian Welch, Ameerika üks tuntumaid hard-rock staare pöördus ära oma metsikutelt teedelt, kui ta leidis elava usu. // loe edasi »


Intervjuu Shawn McDonaldiga

Hiljuti külastas Eestimaad muusik Shawn McDonald. Usumaailmal oli hea võimalus isiklikult vestelda sarmika muusikuga. Siit võid lugeda, kuidas ta sai leidis tee Jumala juurde ja loomulikult - muusikast. // loe edasi »


Andrus Lukas - tooge Jumalale kiitusohvrit, see on oma huulte vilja, kes tunnistavad tema nime

Kui Andrus ühel kolmapäeva õhtul UM toimetaja pehmele diivanile end istuma sättis, oli õhk juba põnevusest paks. Andrus Lukase uus CD-plaat "Huulte vili" oli kohe-kohe ilmumas ning inimesed selle ostmiseks juba end järjekorda sättimas.
UM kasutas ära oma isiklikke tutvusi ning pinnis Harta koguduse ülistusjuhilt välja intervjuu. Järgnevalt võidki lugeda sellest, mida arvab Andrus oma elust kristlasena, ülistusest ja kõigist nendest katsumustest, millest ta plaati tehes läbi minema pidi - võidukalt - otse loomulikult ... // loe edasi »


Pole alati kerge olla Steve Green

Arm võib olla raske sõna, millest kinni haarata. Kuid see sõna tuleb esile uuesti ja uuesti Steve Greeni teenistuses. See on alus, millel püsib tema isiklik suhe Jeesusega ning seda on ka selgelt näha tema 20-aastases muusikateenistuses ning see on põhifookuses ka tema peresuhetes. // loe edasi »


Kui Jumal suudab mind päästa, suudab Ta päästa ükskõik keda

Joshua Brown teab, millest ta räägib, kui ta väidab pealkirjas öeldut. Ta elulugu on täis edu, pettumusi ja mässu, mis lõpuks ansambliga Day of Fire alguspunkti tagasi jõuab. // loe edasi »


Jumala teistsugune olemus
Matt Redman

Me ei saa ülistada ilma imetluse ja imestamiseta. Selleks, et ülistus oleks tõeline ülistus, peab ta sisaldama Jumala teistsugust, erilist olemust.
Ülistusjuht Matt Reman jagab lugejatega oma mõtteid tema jaoks nii olulise teema kohta. // loe edasi »


Hääl kaugelt rannikult
Leigh DeVore

Laulukirjutaja Darlene Zschech elab Austraalias, aga tema muusika on elustanud ülistuse tuhandetes kogudustes üle terve maailma.
Loe selle kauni ja andeka ülistusjuhi mõtteid elust ja teenistusest lähemalt siit edasi ... // loe edasi »


Muusikapiraatlus kristlaste seas

Muusikapiraatlus ei ole kristlaste jaoks võõras teema ning seda ka Eestimaa kristlaskonna seas. Piraatluse trend on laialt levinud – seda tehakse internetist muusikat alla laadides ja CD-sid põletades peaaegu samal määral kui mittekristlased, kes varastavad siis vastavalt sekulaarset (mittekristlikku) muusikat.
Sellist suundumust Ameerika Ühendriikide elanike seas näitab gospelmuusika ühingu (Gospel Music Association) tehtud uuring. Uuringu kohta ilmus välisajakirjanduses artikkel "Teismelised kristlased varastavad Jeesuse muusikat" ning "Usumaailm" edastab järgneva artikliga seal kõlanud tähtsamad arvamused. // loe edasi »


Visates eemale Toobija asjad
Jim Bakker

Maailmas on grupp muusikuid ja lauljaid, kes janunevad õigsuse järele. Nad tahavad panna Jeesuse esikohale oma elus. Jumal rajab praegu alust, et uuesti üles ehitada tõeline ülistus.
Toobija lugu loe ise lähemalt edasi siit ... // loe edasi »


Kiitus ja ülistus
Andrus Lukas

Kõik instrumendid, mis toovad esile mingit heli või kõik, kelledel on eluõhku, peaksid tooma kiitust Jumalale. Veel enam, meile ei ole antud ainult võimalus Teda kiita, vaid pigem on see üleskutse või lausa korraldus – kõik, kellel on eluõhku, kiitku Jehoovat! (Laul 150)
Millal sina viimati kiitsid ja tänasid Jumalat tema helduse ja ustavuse eest? // loe edasi »


Toimetaja Külli Kuusk


Pärast kaheksa-aastast vaheaega oleme jõudnud uuesti alguspunkti ja alustame peaaegu puhta lehena – uues kuues, tugeva ja sihikindlana pressides edasi selle visiooni poole, mis Jumal eelmise sajandi kaheksakümnendatel aastatel jumalameestele südamesse pani. Tegijad võivad küll olla vahetunud, kuid Jumal pole tagasi võtnud oma kutsumisi ja valikuid. // loe edasi »


"Tundke ometi, et Issand kohtleb imeliselt oma vaga, Issand kuuleb, kui ma hüüan ta poole! " - L 4:4


Charismata Ministries
COPYRIGHT 2006 ©
Informatsiooni sellel leheküljel tohib kasutada ainult isiklikuks tarbeks.
Kõik muu kasutus/paljundamine võib toimuda ainult "Usumaailma" kirjalikul loal.