Harta Kogudus Usumaailm  Harta pood                       

 

Iisrael
Maailm
Huvitavad inimesed
Taevamuusika
Taevamanna
Õpituba
Arhiiv
Kontakt
Koju
In English

Õpitoas täna:
Rick Joyner - Kõrgeim kutsumine

KOJU » TAEVAMANNAKrüptoniidi tapmine
John Bevere

Eesti keeles on ilmunud järjekordne John Bevere'i raamat, mis seekord kannab pealkirja "Krüptoniidi tapmine". Raamat on tasuta allalaaditav Bevere'i teenistuse Messenger International saidilt cloudlibrary.org. Loodetavasti ilmub raamat järgmisel, 2019. aastal ka trükitud kujul ja jagatakse tasuta kogudustele üle Eesti. // loe edasi »


Meie parameetrid
John Bevere

2017. aasta kevadel on eesti keeles ilmumas uus raamat John Bevere'i sulest - "Hea või Jumal?" Sel korral ei anta seda raamatut välja samal moel, kui eelmiste raamatute puhul, vaid see pannakse üles tasuta allalaadimiseks saidile cloudlibrary.org ja hiljem jagatakse seda trükitud kujul tasuta juhtidele ja potentsiaalsetele töötegijatele. Avaldame siin maitseproovina ühe peatüki raamatust. // loe edasi »


Küsimused tervenemise kohta II
Keith Moore

Jätkame kirjutist 3. küsimuse keskelt. // loe edasi »


Küsimused tervenemise kohta
Keith Moore

Käesolevaga alustame avaldamist Keith Moore'i seitsmeosalist õpetuslikku seeriat jumaliku tervenemise kohta. Selle on ingliskeelsete õpetuslike jutluste põhjal koostanud ja tõlkinud Helen Eskor. // loe edasi »


Tervis ja jõud armulaua läbi
Joseph Prince

Väärarusaamad püha õhtusöömaaja kohta on röövinud paljudelt usklikelt tähtsa Jumalast määratud viisi, kuidas saada tervist ja jõudu. Käesolev praktiline ja usku ehitav kirjutis selgitab, kuidas veri on meie andestuse jaoks ja ihu meie tervenemise jaoks, ning käsitleb probleeme, mis panevad kristlasi Isanda lauda vältima. See on hädavajalik lugemismaterjal nende jaoks, kes tahavad tundma õppida Jumalast määratud viisi tervise ja jõu vastuvõtmiseks. // loe edasi »


Mõtte olemus: sa saad selliseks, mida sa mõtled
Cindy Trimm

Jumal räägib sinuga mõttekiirusel. Mõtted liiguvad valgusekiirusel. Sama kiirelt kui valgus valgustab tuba, võib üks mõte valgustada su elu. Sa oled alati ainult ühe mõtte kaugusel sellest, et elada oma unistuste elu - ühe otsuse kaugusel saatusest. // loe edasi »


Palve alus
Helen Eskor

Mida enam sa tunned Püha Vaimu ja Sõna, seda vägevam sa palves oled. Jumal elab sinu südames ja sealt lähtub ka tõeline palve. Su palve ei jõua kuskile, kui sa ei õpi seda tegema südamest ja see ei baseeru Sõnal, sest Jumal on alati nõusolekus oma Sõnaga. // loe edasi »


Sööt
Craig Kinsley

Millist sööta me kasutame? Mis tõmbab või ei tõmba inimesi meie sõnumi ja pääste juurde? Millist sööta me peaksime kasutama?
Vastus on ühest küljest lihtne ja samaaegselt igavikuliselt keeruline. Vastus on armastus. Mitte inimlik armastus, vaid jumalik armastus. // loe edasi »


Jeesus on tõesti surnuist üles tõusnud!
Allan Kroll

Ülestõusmispühade ajal tähistavad maailma 2,1 miljardit kristlast ajaloo kõige tähtsamat sündmust, Jeesuse ülestõusmist surnuist.
Kas see on ainult usu küsimus või ajalooline fakt?
Kas Jeesuse ihuliku ülestõusmise ajaloolisus on üldse tähtis? Äkki piisab ainult isiklikust usust ja kogemusest?
Kui nii, siis võiks sama hästi uskuda ka Punamütsikest või Kalevipoega. Ajalugu ja õpetust ei saa teineteisest lahutada. ... // loe edasi »


Kenneth E. Hagini unustatud hoiatus
J. Lee Grady

Enne oma surma 2003. aastal noomis ususõna liikumise austatud isa oma vaimseid poegi selle eest, et nad on läinud jõukuse õpetusega liiale. // loe edasi »


Head teod
Allan Kroll

Me elame sellisel ajastul, mis on erakordselt individualistlik. Mina, mind ja mulle - see ebapüha kolmainsus tuleb uksest ja aknast sisse. Inimesed keskenduvad sellele, mida neil on võimalik saada. Ajastu on egoistlik. Kristlastena mõjutab kõik see ka meid. Ka kristlikku ellu võib sisse imbuda mõtlemine, et ma vajan ainult oma suhet minu Jumalaga. Tegelikult päris niisama lihtne see asi ei ole. // loe edasi »


Kutse ühineda 40-päevase palve ja paastuga
Lou Engle

Ajaloos on vaid üksikud hetked, kus seistakse nii suurte muutuste lävel kui praegu. See on muutus hea või halva poole. Sellistel jumalikel momentidel riskivad võtmeisikud ja terve generatsioon kõigega – otsustamisrisk, kummale poole muutus kaldub. // loe edasi »


Võitle head usuvõitlust
Raimond Jakobs

Me peame hakkama valvama oma sõnu, sest sõnades on loov vägi. Me peame kasutama Jumala väge ja esile kutsuma olematuid asju otsekui olevaid. Meil on meelevald muuta asju. Mokaotsast öeldes ei muutu midagi. // loe edasi »


Austa oma pastorit ja võta vastu Jumala õnnistused
Kenneth E.Hagin

Vanemaid, kes hästi juhatavad kogudusi, peetagu KAHEKORDSE AUSTUSE vääriliseks, eriti neid, kes töötavad sõnas ja õpetuses.
Sest Kiri ütleb: “Ära seo kinni härja suud, kui ta pahmast tallab!” ja: “Töötegija on oma palga väärt!” 1.Timoteose 5:17,18 // loe edasi »


Kuidas tegeleda deemonitega
Lester Sumrall

Inimesed otsivad meeleheitlikult õigeid vastuseid, eriti vaimuasjade kohta. Kui tuntud jumalamees Lester Sumrall reisis rohkem kui saja maailma rahva seas, küsiti temalt korduvalt küsimusi deemonliku väe kohta, kuna inimesed vajavad vastuseid ebatavaliste fenomenide kohta, mis nende kodus vöi lähikonnas ilmnevad. Järgnevas artiklis võid lugeda tema vastuseid deemoneid puudutavatele küsimustele. // loe edasi »


Jumala valitsus ja au
Mati Murumaa

Piibel on täidetud Jumala seadustega, mille kaudu tema valitseb universumit. Kõik nähtav ja nähtamatu kuulub Isandale ja ka maiste valitsejate võim tuleb Jumalalt, sest
“ tema muudab aegu ja aastaid, tema tagandab kuningaid ja tõstab kuningaid; tema annab tarkadele tarkust ja mõistlikele mõistust.” (Taanieli 2:21)
” ja ükski loodu ei ole temale nähtamatu, vaid kõik on alasti ja paljastatud tema silma ees; ja temale tuleb meil aru anda. (Heebrea 4:13)
See on Jehoova meelevald. // loe edasi »


Toimetaja Külli Kuusk


Pärast kaheksa-aastast vaheaega oleme jõudnud uuesti alguspunkti ja alustame peaaegu puhta lehena – uues kuues, tugeva ja sihikindlana pressides edasi selle visiooni poole, mis Jumal eelmise sajandi kaheksakümnendatel aastatel jumalameestele südamesse pani. Tegijad võivad küll olla vahetunud, kuid Jumal pole tagasi võtnud oma kutsumisi ja valikuid. // loe edasi »


"Tundke ometi, et Issand kohtleb imeliselt oma vaga, Issand kuuleb, kui ma hüüan ta poole! " - L 4:4


Charismata Ministries
COPYRIGHT 2006 ©
Informatsiooni sellel leheküljel tohib kasutada ainult isiklikuks tarbeks.
Kõik muu kasutus/paljundamine võib toimuda ainult "Usumaailma" kirjalikul loal.